Citat:
Ursprungligen postat av
traktenikattten
Kan någon bekräfta det som skrivits? att detta har sagts mellan dom här 2, jag hittade också en bild på instagram att therese och pedram hade ett fint snack, men jag vill se hela konversationen om någon har information om vart jag kan hitta det.
Jag hade hoppats på att man kan via live feedet kunna gå tillbaks till tidstämpel osv. riktigt ogenomtänkt produktion, finns många område att förbättra på osv.
Ja, det stämmer. De hade ett väldigt djupt samtal inatt. Vart lite förvånad men Therese berättade om sitt liv och sina pappor... Hon har en del daddy issues tydligen. Visste inte att Elin W är hennes halvsyrra.
Kan ju också vara så att mössan delar säng med Emelie hela veckan, så hennes enda sätt till uppmärksamhet den här veckan blir med Pedram. Sover i samma sovrum. Vet ej, men vart ändå förvånad över samtalet.
Fortsätter det såhär lär det nog hända lite grejer...