Citat:
Ursprungligen postat av
OscarOrso
Aww. För att han ifrågasätter hur jag har åsikter om hur en "KVINNLIG SYSTER" klär sig? Jag som kvinna då, får ej ha negativa åsikter om en annan kvinna för då är det fel.
Om ni vill läsa mina tidigare inlägg så kan ni förstå att jag AVSKYR Pedram.
Therese är säkert en fin tjej egentligen.
Jag har bara sagt att hon ser ut som vilken prostituerad tjej som helst som står längs med gatorna här i landet där jag bor. Ni som "skulle gett allt för att ligga med henne" kanske borde söka er till ett land där prostituaion är lagligt.
Jag tror säkert inte att hon är osympatisk som person.
Säkerligen rätt tråkig och beige dock.
STEFFI <3
Om du ska hålla på och jiddra kan du åtminstone vara konsekvent. Du skämmer ut dig själv.
"Hon ser ut som vilken prostituerad tjej som helst"
"Jag har inte pratat nedsättande om någon kvinna"
Jag brukar inte dra avundsjuka-kortet, men här verkar det rätt träffande. Du är en sådan som inte kan hantera att andra tjejer är snyggare än du, Therese är en sådan, och därför måste hitta varenda liten grej du kan att prata illa om. Hon sminkar sig länge, hon ser billig ut, hon gör si, hon gör så. Du använder typiskt kvinnoförnedrande uttryck när du beskriver Therese, och rättfärdigar det med att du själv är kvinna. Newsflash: kvinnor kan också vara kvinnohatare, det borde du som är så intelligent jämfört med alla andra kvinnor här i tråden veta.
Kul f.ö. att du säger "NI som skulle gett allt för att ligga med henne" till någon vars könstillhörighet är typ mest obvious av alla i den här tråden, lol.