Citat:
Ursprungligen postat av
SphincterAni
Ändå kul att se hur vissa svennebananer härinne hatar på Pedram.
Vi andra som tänker med fler än två hjärnceller ser vilken dramapotential det finns i att ha kvar honom.
Dramat mellan honom och Therese har nog bara börjat. Dessutom är han öppen och visar intresse för andra. Och i slutändan är det tjej-kille draman alla vill se och väntar på.
Blir han kvar kommer han nog bli den första som tar nästa steg i sängkammaren.
Men visst, vill ni stolpskott rösta ut honom och behålla tråkigare människor så gör det. Kom bara inte och klaga när det är tråkigt i huset.

Fast vi kanske inte vill se honom ligga i TV? Hans syn på sex är jävlìgt skev. Någon skrev att han pratade om att spotta i halsen och trycka ner fingrarna, att han kallas Rambo för att han får brudar att blöda... Att ha preferenser och gilla weird shit är en sak, men det är inget man öppnar med och marknadsför sig med som man, framförallt på TV. Det är otroligt opassande. Det framstår som att han gör detta oavsett vad tjejen tycker om.
Då ser man hellre att Pedram far ut och att Adrian och Simon får mer plats. Den sexuella frustrationen ökar och gruppdynamiken kommer förändras.