Citat:
Ursprungligen postat av
Steroidpundare
17 aktier nu efter omvända splitten alltså? Kan bli en tuff start imorgon då många länder i Europa har stoppat flygtrafiken nu.
Däremot ska dem börjar vaccinera massor efter jul, så det är bara en tids fråga innan alla får börja resa igen. Ser inte ut att bli konkurs så förhoppningsvis kommer du gå väldigt mycket plus på sikt om du håller i något år.
Nej hade 170 tusen aktier, alltså nu är det kvar 1700, jag hopps verkligen att det vänder, för när man läser och frågar runt så är det en jäkla risk på den här aktien, men jag e redo och ta den risken, men det är som du säger klarar dom sig, ja då kan det bli något bra om något år, är nybörjare så inte mycket kunskap inom aktier men vi håller tummarna här