Citat:
Ursprungligen postat av
vhartman47
Har fått tag på en K inte så jädrans billigt men i alla fall billiga, Lite jobbig att plocka ihop sina favorit kanaler, dom är ju mera och bättre organsierat på de svenska lev....., har bokat 3 mån kost 21 USD
Eftersom jag tittar för det mesta på tyska kanaler, så första intrycket är ju kanska bra, dom fryser emellanåt men det gör dom svenska också, sen är det lite mera kanaler som erbjuds. Ska återkomma med mera info. Dom svenska kanaler är fulltaliga och funkade bra, men som sagt dom fryser också ibland.
Beror pa leverantören de saljer. Vissa ar billiga men ar skit och duger for backup endast. Andra ar riktigt bra men dyrare fast billigare an andra. Säljarna använder sina egna domaner och har andra namn an leverantörens sa det ar inte latt att veta vem som ar vad.
Vill varna for att vissa säljare dar verkar skita i pris avtalet med leverantören. Gor man det riskerar man fa sin panel borttagen och ev konto borttagna sa jag rekommenderar inte att köpa längre abonnemang an det som tacks av sitens kopesgarantin eller ditt kredit kort.