Citat:
Ursprungligen postat av
CarlRabe
Jag tänkte tex oral Winstrol i 30 dag en eller två ggr per år. Om man avslutar några månader innan årskollen borde det väl inte vara något problem att få behålla sitt intervall?
Skulle helst blasta med eq men det kanske är svårare eftersom effekten är så långsiktig. Skulle det synas om man avslutar ett halvår innan årskollen?
Personligen tycker jag inte om winstrol, men alla orala är säkert OK att blasta på det sättet du nämner (sett till spårtid). Det försvinner ju ut ur kroppen relativt snabbt.
Det där med att planera spårtid till ett visst datum kan också vara lite förvirrande. Det finns data på spårtid på internet, men värt att hålla i åtanke att detta är normalvärde. Spårtiden, halveringstid, och så vidrae, är olika från person till person. Vill man vara på den säkra sidan så får man köra snabba estrar och sluta i god tid innan.