Citat:
Ursprungligen postat av
pekingludret
Hatar folk som stjäl. Finns ingen kriminell som inte skulle boxa på såna småtjyvar som ni. Skaffa er ett jobb så ni har råd med eget jävla luffare.
Du heter pekingludret. Du är en bonde och hör inte hemma här. Du försvararen pedofil just nu och gissar vad en annan man har för inkomst.
Är man borta i över en timme så ryker vardagsrumsbordets innehåll . Så är det när man inte delar värderingar.
Sen kan personen invända när man ses. Inga problem, ditt luder.
Ps
Tjänar garanterat mer än dig. Du är en bonde. En ickefaktor. Du ska bara vara tyst och runka till de få videos som släpps från huvudstaden och Gbg. Luder.
Och prata inte om kriminella, du kör epatraktor i Norrköping, vi knullar era flickvänner, pissar på er stad och tar era kepsar.
Vad har du för skostorlek? Kanske tar dina skor också.
Ps igen.
Fortsätt spela wow och lämna den här tråden till de riktiga grabbarna. Din historik samt nick är pinsamt. Game over för dig. Du är inte ett dugg insatt och kommer bara med skitpostar.