Har kollat på alla tre avsnitt och hela gruppen består av en samling dekadenta personer. Inklusive programledaren som ser helt förfallen ut, ett huvud som är större än kroppen och en kropp som kan misstas för en 12 åring om det inte vore för ett par silikonfyllda tuttar.
En av deltagarna har en brännskada på hela bröstet och armarna, den andra har bröstvårtor stora som salamikorvar, den tredje är nedkladdad med tatueringar, den fjärde har en kroppsform likt en glasflaska och den femte är 32 år och beter sig som en 15 åring och den sjätte har ett par läppar man kan använda som en flytring.
Vet någon om Simon varit med i Outsiders eller Fråga Olle? Vill minnas att det fanns en yngre kille som hette Simon som tände på äldre kvinnor. Både ser ut och pratar som honom, dock så har det avsnittet några år på nacken men han är trots allt 24 år och han i serien var runt 18-19.
Detta är avsnittet jag tänker på, om någon har dplay premium så får ni gärna kolla och se om det är honom.
https://www.dplay.se/program/fraga-olle-dokumentaren Säsong 5 avsnitt 8