Citat:
Ursprungligen postat av
Fenvatnet
Nei, ikke sikker jeg heller. Han liksom sleper kroppen etter seg, og litt stivt som du sier. Kan godt være TH. Skulle vært interessant å vite nøyaktig hvordan THs ganglag er, og så sammenliknet med videoen.
Kan se ut som en gammel mann, men som er i høvelig god form.
Kan hende det ble noen tunge tak på TH i løpet av natten, og at han rett og slett er litt sliten og støl?
Citat:
Ursprungligen postat av
Stomperud
Enten så har TH begått dokumentfalsk med ektepakten eller så lyver BB.
Sånn som jeg ser det med den viten vi besitter så lyver en av de to, og at det er utvilsomt der motivet ligger.
Jeg er tilbøyelig til å tro at BB lyver når han nekter for å ha satt opp ektepakten av 1993. Man var ikke så innmari nøye med etikken i hine hårde dager, 80- og 90-tallet. Dessuten var det TH som var hans klient.
Men, det vil sikkert være dårlig for butikken hans, og ikke minst omdømmet hans, i dag, om han innrømmer å ha brutt etiske retningslinjer så grovt som med ektepakten fra 1993.
Originaldokumentene ser ut til å ha blitt skrevet på skrivemaskin, så det bør gå an å se om dokumentene er skrevet på samme skrivemaskin. Politiet har en sterk indikasjon, eller vet helt sikkert, hvem av de to som lyver, om det er TH eller BB.
Rettssaken vil gi oss svar på mange spørsmål, også dette.