Citat:
Ursprungligen postat av
Farkosten
Jeg har ikke tunnelsyn, så jeg kan godt se TH som gjerningsmann.
Du skriver "dere", men jeg kan bare svare for meg selv. Jeg tror kanskje at tidslinjen kommer til å bli forandret, men dette er det politiet som vet mest om. Det er nok en viss mulighet for at et par personer har blitt presset til å gi TH alibi. Men jeg kan jo ta feil.
Ja, det var slik spørsmålet var ment. Å tro på at noen er blitt presset til å lyve er en fair tanke det, det har skjedd før.
Det har også skjedd før at de som er blitt presset til å lyve, snur når presset fra politiet blir sterkere.
Jeg tror ikke det er snakk om noe slikt, da vi ikke er gitt noe andre holdepunkter angående dette, enn at Politiet ser ut til å stole på telefonsamtalene.
Eller var det etter ankomst på jobb du siktet til?
Dette står i VG
«Hevder han har alibi
Politiet har kontroll på Tom Hagens første stund på jobb, men mister på et tidspunkt oversikten, får VG opplyst. Han kan være i arbeidslokalene, men han kan også være et annet sted, mener politiet.»
Jeg mener det dreide seg om dem første timen, husker ikke hvor jeg har det fra.