Citat:
Ursprungligen postat av
Odovacer
Varför citationstecken runt förintelsen? Menar du att den inte skett?
Den är kraftigt överdriven i syfte att väcka tyckasyndomsympati hos patologiskt altruistiska europeer. Dessutom var den högst rättvis eftersom judarna bedrev samma typ av kriminalitet då som de gör idag. Den som vill veta mer kan alltid läsa om Magnus Hirschfeldt, Franz Boas eller Frankfurtskolan. Typiskt juderi rakt igenom.
Det land i världen som har flest "förintelsemuseer" både per capita och totalt ligger inte ens i Europa. Det beror på att syftet med "förintelsemuseer" är att bedriva politisk indoktrinering.
Det finns flera myter om förintelsen, först att det handlade om tyskar mot judar (falskt, det var hela europa mot judar) och att judarna var helt oskyldiga (falskt x 100, det har skett liknande megapogromer förr i tiden men antalet döda var då färre eftersom det helt enkelt inte fanns lika många judar på den tiden). Judarna är en kriminell megaklan med passiv-aggressiva kaosblattar som specialiserat sig på att svindla och bedraga istället för att råna.
De har åkt på däng gång på gång men alltid återvänt trots sina näsbrännor eftersom det är här i Europa man gör pengar på godtrogna och rika europeer. I östeuropa där man har månghundraåriga erfarenheter av judar kallar man dem för "zigenare i kostym" och judehatet är utbrett. I Sverige där vi har drygt hundra års erfarenhet av judar och fortfarande ingen pogrom under bältet så tror vi att de är oskyldiga offer när de i själva verket är historiens mest ökända svindlare och bedragare med vittnesmål om deras ohederligheter ända tillbaka till den romerska republikens dagar för drygt två tusen år sedan. Inget annat folkslag kan uppvisa en liknande historia av ohederlighet och bedrägligt beteende.