Citat:
Ursprungligen postat av
Snurrepipperi
Det er en av flere teorier jeg har hatt en stund, men jeg er langt fra overbevist. Politiet mener tydeligvis ikke det. Mulig de mener vedkommende er blitt manipulert til å gi alibi eller har lagt ting tilrette. Vedkommende er visst litt tabu-emne, får jeg inntrykk av. Det var postet tidligere av noen at det var utenkelig at han kunne være GM.
Ja jeg kjenner ikke personer i familien så har vondt av å spekulere på navn. Det gjør meg vondt egentlig. Samtidig er det en viktig sak å få oppklart, så blir en balanse.
Det er en sannhet at planlagt drap ofte begås av nær familie. Ektemenn, sønner.
I denne ugjerningen rammes en hel familie knallhardt. Ikke bare AE.
Jeg har også inntrykk av at det er litt tabu å snakke om sønnen.
Mange sier det er utenkelig. Jeg får aldri svar på hvorfor synes jeg. Men det er sannsynlig at GM er innsider. Jeg må innrømme jeg trodde de hadde mye mer bevis på TH før, men tviler nå veldig sterkt at det er han som står bak faktisk. Han er jo gjennom-etterforsket noe så vanvittig. Og da må man jo se mer på jr enten man vil eller ikke tenker jeg. Hvorfor er ikke sønnen aktuell? Åpen for alle gode grunner.
GM har vært svært kreativ.
Jeg tviler på at det er mange personer involvert her. Sproxmannen er eneste ukjente avtrykk i huset.
Så hvem brukte de Sprox-skoene og tråkket rundt i huset? Jeg mener det er sannsynlig at den personen kjente AE. Hvis ikke ville det bli ufattelig stor risiko etter min vurdering.