Så du menar han slår ihjäl henne i bilen ?, sen dumpar kroppen för att sen åka hem igen för att hämta verktyg sen till kroppen igen stycka den placera benen i huset sen kroppen inom 3-400 meters avstånd från huset dagen efter benen upptäckts ?, Jag tror jag har en annan teori.
Han slår ihjäl henne i lägenheten då flera har hört ett skrik. Han väntar med att flytta kroppen tills på natten då hennes mobil stängs av (troligen sparkar han sönder den). Rullar in henne i en matta/örngott/filt vad som helst, Lägger henne i bakluckan av bilen, Låter en vän/bekant köra den till ödehuset där han drar ut henne i skogen för att slå henne i huvudet för att försäkra sig hon är avliden, Sedan börja kapa av benen sen händerna, sen hugger han henne i bröstområdet för ett krossat hjärta för hon dumpade han på ett hårt & känslokallt sätt. Jag vet inte riktigt hur det har gått till men märkligt är det då.
Citat:
Ursprungligen postat av
Crankyshake2
Min teori är att han ska skjutsa hem henne. De börjar att bråka. Han stannar bilen. Bråket eskalerar och han dödar henne. Sen åker han hem till sina föräldrar och hämtar verktyg och sen tillbaka till skogen och styckar kroppen