Citat:
Ursprungligen postat av
Jayce
Joda, det kan være en forklaring. Men i dette tilfellet har TH selv forklart i avhør at han mente det var fremmede på hans eiendom før forsvinningen og følte det var noen der stadig vekk, både her og der.
Med tanke på at ekteparet også tidligere har opplevd en konkret hendelse med at en fremmed person kommer inn i huset, så burde kanskje noen tiltak ha blitt iverkesatt når man føler seg overvåket.
Det er bare det at dette er nok et indisium og ikke noe bevis. De er litt høye på at det går an å få noen dømt på indisier for det fikk de til med Eirik Jensen, som hadde verdens mest ulogisk forklaringer på hvorfor han hadde sendte SMS-er på blomsterspråk. Men det kommer ikke til å gå i denne saken.