Citat:
Ursprungligen postat av
JeffDavis
Att hon mår pissdåligt vet vi eftersom hon säger det i AB. Tror du att hon mådde skitbra dagen innan intervjun när Paolo pröjsade henne för en timmes fitta?
Nej, jag känner inte henne men om du inte är helt tappad förstår du också att det mest TROLIGA är att hon mår allmänt dåligt av att massa random snuskgubbar kommer med kuken i handen och slänger lite stålar i ansiktet på henne.
Jag skulle ju ej lita på AB faktiskt. Men vadå om dom ändå har fått fram info om henne o intervju etc så måste dom väl nu veta om det var fråga om trafiking, halick el bordelmamma o dyl el om hon verkade på egenhand. Vad vet man isf?
Om hon ej var hittvingad så är ju problemet fattigdom enligt dig? Dvs hon var enligt strukturella situationer tvungen att ta detta kneg. Hade hon ej varit här hade hon ju således svält & det tycker du hade varit bättre isf? Ger du själv pengar till fattiga moldavier o dyl föresten? Hon kunde omöjligt få ett slitigt kneg i en fabrik? Som sagt vill gärna veta bakgrunden.
Men om det nu är ett vanligt sprutluder sas så förstår jag inte hur sånna som dej löser problemet genom att demonisera köparna. Där i mot håller jag med om att familjefäder som är otrogna via detta är några smutsiga svin.