Citat:
Ursprungligen postat av
hardusettminapa
Ok så att vara man och vilja ha sex är primitivt, okontrollerat och fullkomligt vidrigt? Då vet jag.
Håller med om att det är korkat att göra detta i Sverige, men visst det är inte så lätt att åka utomlands i dessa tider.
Att vara man och gå till en lägenhetsbordell i ett land där sexköp är förbjudet är extremt okontrollerat och vidrigt ja. Ska ha varit utländska kvinnor från Europa och han betalade 1500 kr. Vem som helst förstår att det inte är någon verksamhet som bör stödjas, även Paolo, trots hans förmodade bortfall av hjärnceller.
Därtill har han suttit och gafflat om hur bra han och hans tjej har det och hur lycklig han är med henne. Sedan går han ut en kväll och gör detta, som offentlig person. Det är nånting jävla snedvridet i skallen på en sån människa, snacka om att sakna både respekt för sina kära och humana värderingar.
Men, ifall du skulle försvara detta så blir jag ju inte förvånad, du brukar oftast vara inne på motsatt linje.