Citat:
Ursprungligen postat av
Picasso2
Vad gäller det maskade så sätter det igång fantasier hos lite halvsjuka individer. Det kan helt enkelt vara så att pappa hade lite dåligt ölsinne och gav W en lavett vid tillfälle. Eller något annat som inte bör lämnas ut. Jag skulle vilja påstå att om det kommit fram att något otillbörligt hänt så hade detta i nuläget anmälts och utretts vid annan enhet - och något sådant har inte kommit fram.
Otroligt vad sensationsteoretikerna här lyckats få till en icke-läsbar text.
Man skriver ut att hon sugit Tishkos kuk medans han kör bil, att hon bjudit in sin vän till en trekant, att hon blivit strypt medans hon haft sex på en kyrkogård och en jävla massa mer skit men man ska alltså maska att hon fått en lavett av farsan?
Nej, tror det maskade döljer mörkare saker än så.
Men vi är ju på Flashback och här är det mörkaste en svensk kan göra mot sitt barn att ge en lavett. Undrar hur tankegångarna gått om BO och pappa varit arabmuslimer, tror inte folk hade nöjt sig med att dra sig till att han "kanske" gett henne en lavett tack vare "dåligt ölsinne".