Citat:
Ursprungligen postat av
HeligModer
Klart du varit, du är ju en vettig jävel! Ja, men exakt. Hon har ju aldrig pratat om det, hade hon verkligen velat sätta käppar i hjulen för deras relation hade hon ju kunnat dra upp kyssen tidigare, eftersom hon hela tiden var medveten om att det hänt. Precis, det var ju väldigt taktiskt av henne att krydda det på sättet hon gjorde. Om det var rätt eller inte är ju en helt annan diskussion.
Men precis. Hon ba "UUUH AMILIA DU SKA INTE PRATA OM GIRL CODE" men Amilia är ju inte den som gjort det heller haha. Hon har ju verkligen BARA svarat på Jasmines tjafs om girl code liksom. Tror bara inte Sami förstår vad allting handlar om haha? Känns inte som att någon har koll på var Jasmine och Amilia tjafsade om.
Åh, du är också så vettig! Nu minns jag varför jag hängde här dygnet runt innan!
Liiite skillnad på Samis samtal och Jasmines skrikande. Sami han ju få massor av info, snackade om ditt och datt mm. Jasmine skrek bara rakt ut!