Citat:
Ursprungligen postat av
gp12
Till er som säger att Kastrati familjen bara tagit stryck. Ska berätte något för er, detta är den första och enda gången någon av dem dör. Mohamed Sarhan som stod på deras sida blev mördad 2016, tror ni dem bryr sig om en kurd eller?
Sen blev den 33 årige latinamerikanen Javier mördad 2018 som också stod på deras sida. Då han var tillsammans med Ber@t K@stratis syster. Tror ni dem bryr sig om den killen? Snarrare glada att syrran inte längre är tillsammans med en latino så tänker dem.
Sen var den en afrikan som skött en massa skott på @drian K@str@ti och hans far men missade alla. Blev sedan dömd till 9 års fängelse för mordförsök.
Eddi j0be fick för ett halv år sen sin dom 7 års fängelse för grovt narkotika brott och vapen brott. Andra från j0be sidan sitter också inne.
Sedan ska ni inte glömma det K@strati har gjort. Dem mördade en 7 årig somalier med en handgranat 2016 som var anhörig till motståndarsidan. Dessutom en somalier i 20 års åldern som var soldat till j0be. Sist men inte minst afrikanen som blev mördad utanför en pizzeria i Gbg december 2019.
Så dem ledde kriget tills nu.
Nu förlorade dem!
Om detta är första gången de kastrerade förlorar en betydande "medlem", dvs en familjemedlem, vad kommer det då att resultera i? Vad kommer vi få se framöver den kommande tiden? De kastrerade borde ju känna sig enormt kränkta och förolämpade nu. Vet de vilka som ligger bakom det?
Citat:
Ursprungligen postat av
fekknoo
Va gör du ens i vårat land ditt äckliga helvete??
Allt de du klagar på har du tagit del av din jävla parasit. Hycklare.
Sluta nappa på betet, det är en svenne som skriver fattar du väl?
Det var ett retoriskt inlägg.