Hahaha men alltså Jasmine var ju besviken över att Martin fick stanna förra veckan, och har sagt flera gånger att det vore rättvist om Martin också fick lämna. Nu sitter hon och har en """panikattack""" för att han riskerar att åka?????????????????????????
Nej men jag orkar inte. Jag ORKAR inte. VAD håller hon på med?!
Om det finns en gud, snälla låt Frida få stanna.
Helt jävla sjukt beteende vad fan är det fel på henne?! Om hon bryr sig så hade hon lämnat men det lär hon inte ens göra.
HAHAHAHA SÄMSTA JÄVLA SKÅDESPELERSKAN I SVENSK TV-HISTORIA.
Shit alltså.
Så jävla gött att Martin åker.
Hoppas polisen har span på honom ikväll så han inte prylar någon kvinna.
Nästa vecka ska ludret UT
Så kul att se Jasmine gråta krokodiltårar kring Martin när det är hon som orsakat att han sitter nominerad. Hade hon gett 2poäng + extrapoäng till Martin hade han suttit säkert.
Är det verkligen så lätt att gråta på beställning jag kan inte det i alla fall?
Det finns en gud och han hör bön!!!!!!!!!! Frida, Frida, fina Frida. Du FÖRTJÄNAR DETTA och fuck you alla där inne som gång på gång påpekar hur lite hon är värd detta.