2020-04-19, 00:14
  #133141
Medlem
Julia kommer inte ens kolla Samis håll på utsidan.
2020-04-19, 00:15
  #133142
Medlem
Bbbloopers avatar
Bra underhållning nu. Amilia och SD-Jassa ger Julia relationstips..
Men det var ju fjortistema idag dså man kanske borde förstått nivån..
2020-04-19, 00:16
  #133143
Medlem
Flaxifluxs avatar
Citat:
Ursprungligen postat av riskn
Jag förstår inte er snubbar som säger att Julia är ful? Jag tycker hon har en grym kropp, fint symmetriskt ansikte, en rumpa som man kan döda för och så ser hon bra ut i röd hårfärg. Hon har också en extra stor ''sex appeal'' så det bara skriker med sin galna och konfrontativa personlighet. Jag hade haft sex med henne i hela huset om jag var inne i huset.

Det enda minuset är fejkbrösten.

Jag antar att alla Sami white knights är bögar också?
Absolut inte. Vill man ha sex med Julia? Absolut, men en relation mellan julia och sami kan jag knappast se framför mig
2020-04-19, 00:16
  #133144
Medlem
xrlpyts avatar
Citat:
Ursprungligen postat av Eskapisterna
Julia, snusande 30-årig alkis och psykfall, Sami är lika intresserad av dig som Lennie är av Amilia.
Att tjejer aldrig kan vara ärliga mot varandra och säga som det är.
Du har knullat med Samis kompis Glasman, tror du han vill ha hans rester?



Det är det mest fantastiska av allt. Jag fattar på ett sätt grejen, inte vara taskig i onödan osv osv, men när solen är gul varför inte bara erkänna att SOLEN ÄR GUL..! Sami ska ut och jaga 02or och 04or, han har aldrig uttryckt det minsta intresse för Julia på det sättet, men ändå ska tjejgänget puffa upp henne..
2020-04-19, 00:17
  #133145
Medlem
Hydraulslangs avatar
Citat:
Ursprungligen postat av Vittvinochkokain
Orten-gangster knappast, men han har gått från 200 följare till 25k och visar sig intelligent bland höns i TV4s största satsning genom tiderna, samarbeten på instagram nu kan ge honom en nuvarande månadslön per bild, han vill ju göra karriär på sociala medier, inte knulla nån sliten 30-åring som hans omskurna vän har haft kuken i
"Tv4 största satsning genom tiderna"! 😳 Är du sarkastisk eller är det så?
2020-04-19, 00:17
  #133146
Medlem
Summerof69Recklesss avatar
Citat:
Ursprungligen postat av xrlpyt
1. Det är Mergin, 21, som jagar efter Lennie, 36. Inte tvärtom.
2. Är man 21 har man haft "åldern inne" i 6 år, man är alltså inte något oskyldigt offer som bara pedofiler skulle vara intresserade av.
3. Jag är helt övertygad om att Lennie har exakt NOLL intresse av Mergim som varken romantisk eller sexuell partner. Du kan vara helt lugn.
Poletten har trillat ner att du är fascinerad av Lennie så jag är kolugn.
1. När man är 21 är man fortfarande lättpåverkad och här har Lennie ett ansvar som individ och är 36 år att man inte ålar sig med unga killar. Mergim sade tidigare att han hade antagligen lämnat skeppet om Lennie hade åkt ut tidigare. Redan här en gul varningslampa.
2. Det är sex år mellan omyndig till myndig. Mergim är extremt osäker och han har varit mobbad. Han söker något men vet inte ännu riktigt vad. En lätt target för halvpedofilen Lennie. Ännu en gul varningslampa.
3. Man kan eller får vara lugn när man ser vad som pågår. Det är en skyldighet att påtala att det är fel när en gammal gubbe manipulerar en osäker person. Röd varningslampa.

Jag förstår t.om Amelia som tycker att detta är extremt märkligt. Hon ser och hör detta varje dag.
Skulle jag dra hem en 36 årig gubbe när jag var 21 skulle morsan slå sönder gubben så jag undrar vad Mergims familj kommer att göra. Tror du de kommer att acceptera det så är du lika sjuk.

Ett sjukt beteende från båda håll men en 21åring har för lite erfarenhet och bor fortfarande hos sina föräldrar. Ut med gamle kåte gubben fort som fan.
2020-04-19, 00:18
  #133147
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av Lunatic
Lennie brukar även ta Alkoholfritt,
cocacola som är till Sami och Alex för dom inte dricker Alkohol.
Lennnie dricker Alkohol, så dom drickorna är inte till han.
Ändå snor han dom.
Jag har sett det flera gånger när det varit fest.
Jävla råtta Lennie är.
Dom 2-3drickorna brukar Lennie ta och gömma i sin låda så han har till senare.
Så Sami och Alex fick ingett att dricka.

Precis. Men var fan är BB rösten då ?
2020-04-19, 00:18
  #133148
Medlem
riskns avatar
Citat:
Ursprungligen postat av Willos
Julia kommer inte ens kolla Samis håll på utsidan.
Nej, hon kan göra bättre än feta, söndertatuerade raggare med förstörda öron.

Hon kan ringa mig när hon kommer ut.
2020-04-19, 00:19
  #133149
Medlem
Vittvinochkokains avatar
Citat:
Ursprungligen postat av riskn
Jag förstår inte er snubbar som säger att Julia är ful? Jag tycker hon har en grym kropp, fint symmetriskt ansikte, en rumpa som man kan döda för och så ser hon bra ut i röd hårfärg. Hon har också en extra stor ''sex appeal'' så det bara skriker med sin galna och konfrontativa personlighet. Jag hade haft sex med henne i hela huset om jag var där inne.

Det enda minuset är fejkbrösten.

Jag antar att alla Sami white knights är bögar också?



Hon ser förjävlig ut. Äckligt stripigt hår, fult ansikte, symetriskt kanske, men felknullat, idominvit, tom blick, att hon saknar hjärna kanske gör att hon blivit fulare också.
Jassa skulle jag däremot kunna knulla både hårt och länge i alla hål...

Är absolut inte Sami fanboy, tycker han borde ryka, helst igår. En nykterist som bygger sitt egna varumärke har ingenting där inne att göra, det är de enda han tänker på. Man får inte ens nämna varumärken, han pratar om sitt ”eget” heeeeela tiden, när han inte räknar ner för att få komma ut från ”det här jävla dårhuset”.
2020-04-19, 00:19
  #133150
Medlem
Flaxifluxs avatar
Citat:
Ursprungligen postat av xrlpyt


Det är det mest fantastiska av allt. Jag fattar på ett sätt grejen, inte vara taskig i onödan osv osv, men när solen är gul varför inte bara erkänna att SOLEN ÄR GUL..! Sami ska ut och jaga 02or och 04or, han har aldrig uttryckt det minsta intresse för Julia på det sättet, men ändå ska tjejgänget puffa upp henne..
Våran älskade Sami förtjänar inte mindre än en 18 årig white and petite tjej. Och inte en sådan tjej som knullar runt, utan någon som älskar honom genom vått och torrt
2020-04-19, 00:19
  #133151
Medlem
Spajdors avatar
Frida Får så mycket oförtjänt skit.
2020-04-19, 00:20
  #133152
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av Hydraulslang
"Tv4 största satsning genom tiderna"! 😳 Är du sarkastisk eller är det så?
Du ser hur verklighetsfrånvända en del är. I bland kan man tro att en del är från någon annan planet

Skapa ett konto eller logga in för att kommentera

Du måste vara medlem för att kunna kommentera

Skapa ett konto

Det är enkelt att registrera ett nytt konto

Bli medlem

Logga in

Har du redan ett konto? Logga in här

Logga in