Citat:
Ursprungligen postat av
Allasmeknamn
Älskar Sami och Julia men fyfan har börjat stänga ned när de sitter tillsammans med Glasman som en liten deprimerad självmordssekt och pratar om hur ensidigt det blir i huset utan dem och ”Rösta på oss om en av oss sitter mot Mergim” osv.
Men va?
Ni ville ju lämna för ni var uttråkade och inte pallar va därinne? Eller vänta berodde allting på ni bara inte vill röstas ut, och var tvungna att låtsas som ni var uttråkade ifall ni åker ut för att inte se dumma eller besvikna ut?
Som Fläskläppen brukar säga ”Skärp er!” spyr på beteendet. Sjunker lika lågt som Rosa rummet när de tjatade om ”Jakob!! Se nu till att rädda Anty ikväll hehe”
+1 på den
När de tre hamnar tillsammans är det fan helvetet. Amilia är roligare att kolla på. Sami och Julia utan Glasman hade varit bättre.
Sami med resten av gänget är riktigt skönt