Citat:
Ursprungligen postat av
Onebiker
Men duuuuu, nu måste du sluta "bodyshamea" blåsfiske, baaaaara för att hon är en kvinnaaaa.
Alla dumma män i hela världen som Bodyshamear feta kvinnor är jätte bummaaa.
Alltså vad är det för fel på en del människor som inte har förmågan att ta in orsak och information, här är 100 tals inlägg som förklarar varför Amilia aka blåvalen, blåsfisken, fettet osv får öknamn, och det beror enbart på att hon har en totalt fucked up personlighet.
Men näe, det bara vägrar att sjunka in hos en del människor.
Jaaaa jag ska försöka men vad kan man göra när man är född ond?

Ska försöka nu: Amilia ser ut som en kenyan i kroppen och skulle med lätthet vinna Sthlm Marathon om hon ställde upp, vidare än hon jättefräsch i och med att hon duschar varannan vecka och därför inte sliter på håret. Hennes rumpa är formad till perfektion och hennes personlighet är prototypen av vad Jesus förespråkar, hon sätter framför allt andra före sig själv. En omtänksam ung dam. Rymdkram!
Om det känns bättre för henne så kan jag ju upplysa om att jag kallar min farsa för tjockis varje gång jag ser honom, för det är precis vad han är

Han blir inte kränkt för det