Citat:
Ursprungligen postat av
Allasmeknamn
När Sami öppnade upp sig för honom om sitt förflutna tyckte jag hans ansiktsuttryck och det han sa inte gick ihop. Han såg ut att äcklas som fan men sa hur mycket han uppskattade det och hur bra vänner dem är. Han är nog mer fejk än vad man tror. Han har en agenda!
Såg samma sak som dig just vid det tillfället, men det kan ju ha kommit som en chock och senare när Glasman biktade sig om den saken så tyckte jag att det lät äkta men ändå var det något som inte stämde.
Ungefär som när någon påstår att den tycker om en person men det syns i ögonen att den menar helt tvärtom.
Det kan vara BB redaktionen som har en agenda och Glasman tillhör den.
Eller också har det klickat mellan de två.
Tänkte på dem i början. Båda verkade ha svårt att vara i grupp och kände igen sig själva i varandra. Blev tillsammans för att bli något i BB- huset.