Citat:
Ursprungligen postat av
Swan65
Stor i truten din lilla terrorist.. Du måste väl ändå inse att USA kan förinta Iran på ungefär 2 sekunder. Vore ju lite over the top kanske men ifall du stryker med så vore det nästan värt en bunt Minute mans
Möt mig i verkligheten. Jag bor i Göteborg.
Säg en plats och vi ska mötas, sedan ska vi se vem som är stor eller liten i truten, ok ?
Iran tillhör ett av dom länder i topp 10 som i princip är helt omöjligt att invadera. Dels på grund av sin terräng och geografi men också på grund av sin markstyrkor.
Det enda sättet USA kan förinta Iran på är fega metoder, som robot och drönaranfall. Irak skämde ut dom du hejar så mycket på. Flera mammor och pappor fick aldrig mer se sina småpojkar komma tillbaka till gården och softa med en öl i handen, för dom blev skjutna av irakiska insurgents i skjortor och pyjamas
Och här sitter en fitta som du och hejar på judiska kike-USA som har förstört hela Europa med massinvandring.
Det finns en anledning till varför dom är emot Iran, Iran tillhör just nu bland 4 länder som bekämpar den smutsiga och imperialistiska orättvisa kapitalistiska stat du älskar så mycket.
Citat:
Ursprungligen postat av
LavezziLrey
Du är en osvensk islamistkramare som överskattar Iran rätt så grovt.
Jag är 100% osvensk, jag hatar etniska svenskar, jag är iranier, och nej jag överskattar inte Iran så grovt, jag ser bara USAs undergång i ett eventuellt krig med Iran, då dom skämde ut sig och blev skjutna som harar i Irak.
Se bara battle of fallujah. 'Irak hade inte ens i närheten av så sofistikerade missiler som Iran har idag och vapen.
Usa kommer aldrig kunna strida som män, dom kan inte bygga en armé av ett folk, utan dom har en armé av folk från hela världen, Iran, Ryssland, Kina, Pakistan är bland dom riktiga arméerna i världen idag.