Haha många killars dröm
En tjej jag hade tyckte jag skulle göra porr för att jag har en stor kuk, men tackade nej till det. Tror det blir svårt att tas seriöst om du kan ses som någon porrsnubbe.
Det är väldigt få manliga porrstjärnor som tjänar bra med pengar, tror dessa går att räkna på typ en hand. De ska i så fall vara vältränade, ha stor kuk o kunna knulla på kommando. Men vimlar av villiga snubbar som vill få knulla någon snygg tjej så de flesta jobbar gratis eller för någon symbolisk summa.
Det är förmodligen gay porr som gäller. Kan du tänka dig att suga av någon snubbe?
Annars är det kanske större chans i Japan eftersom japaner inte så gärna vill skämma ut sig så finns det ganska få japanska porrstjärnor, om du är vit eller mörk så sticker du ut lite. Osäker på ur du ska fixa arbetsvisum i Japan bara men du får väl googla.