Ahaa, där ser man, när det är lite väl "hårda bud" vill de inte hänga ut han.
Det kan röra sig om något oskyldigt som Vikingasjukan, då man blir tvungen att massera och knåda något varsomhelst vid vissa tillfällen, helt normalt och oskyldigt mao.
Ni behöver inte gissa och spekulera, det är naturligtvis uppdiktat från början av Daniel Nyhlén i syfte att dra trafik till sin havererade skvallerblaska från framförallt Flashback. Inte första gången direkt.
Tycker ni det låter sannolikt att en människa som folk känner till namnet kan onanera regelbundet i offentlig miljö utan att bli polisanmäld?
En stjärna som doppat näsan för djupt och för länge i tjack. Garanterat !
Har själv varit vrak för ett gäng år sedan, mental kollaps och när inte längre tjacket stimulerar tillräckligt så blir det knas.
Detta talar ju också för att detta rör sig om Danny
Att det skulle vara Thåström tror jag absolut inte på, jag är ganska säker på att han inte skulle tro sig kunna komma undan med det utan att det hamnade i media - och han är välkänt mån om sin privatsfär.