Jag har observerat att du är registrerad inom månaden Mars år 2019, samt inom den nu aktiva tråden om mordet på Lena Wesström.
Citat: / "Vart vill du komma" ?
Svar: / Fram till den egentliga sanningen.
Till observandum, Här ovan sett inom den gråa citat-rutan inkom ditt allra första skrivna och postade inlägg inom denna tråden om mordet på Lena Wesström.
Till nytt observandum, detta, och ditt skrivna inlägg inkom plötsligt i samband med att @JokerMannen tidigare ställt itererade frågor till medlemmen @Sh.Holmes angående PJ.
Jag har tills vidare inte hängt ut PJ inom tråden, tillika, har PJ varit påtalad flera gånger tidigare inom tråden om mordet på Lena Wesström.
Plötsligt dyker du upp för första gången inom denna tråden som gubben i lådan, bara rakt ut från tomma intet, och detta utan att tidigare deltagit inom denna tråden's diskussioner, men nu ser jag att det börjar att brännas ordentligt och på allvar. 🔥🔥🔥
Ps: Jag både kände och har personligen tidigare umgåtts med Lena Wesström, och en sak skall du ha väldigt klart för dig i detta fallet, och det är följande sagt, att jag litar fullständigt, på vad den nu mera hädangångna [genom mord] Lena Wesström's vänner har anförtrott mig, och jag litar på alla Lena Wesström's tre underbara barn, och beträffande L*rs U*f W*ström, så är den människan så underbar och så human att jag njutit av han's sällskap, en människa som verkligen vet vad moral och framför allt etik innebär.
Mvh/ @JokerMannen