Citat:
Ursprungligen postat av
nightbeast
Nja, har svårt att se det "hysteriskt" roliga i det, då kan du inte ha sett mycket i livet. "Läsförståelseproblem" är helt korrekt ett enda ord, men långt ifrån alla särskrivningar påverkar själva läsförståelsen eller innebörden i texterna. Det finns faktiskt en vetenskaplig undersökning som hävdar att alla i Sverige födda 1967 eller senare är så indoktrinerade av engelskan att de har svårt att se om orden ska vara ihopskrivna eller inte. Särskrivningarna är alltså vanligt och inget konstigt. Sedan vad gäller argumentering så har de flesta i tråden redan konstaterat att det inte är din starkaste sida. Noterar att den känslomässiga styrkan och förmågan att övertyga väger tyngre än att faktiskt kunna presentera relevanta resonemang. Att skriva saker som "runkkompisar" och "pojkvänner" har ingen som helst relevans alls i tråden, men det säger en hel del om den som framför det. Du skjuter dig själv i foten.
Så du erkänner att du särskrev och behärskar svenska dåligt? Bra!
Resten av din blaja & utläggning om " svenska språket " orkar jag inte kommentera! Patetiskt! När du själv är kass på svenska! Och du jag kan också skriva av Wikipedia & andra sidor!
Klart att du och dina meningsfränder sågar mig och mina argument! Så att du sågar min argumentation det imponerar inte ett dugg på mig grabben!
Gillar du inte mina svar och eller/ argument så skriv inte till mig! Det är mycket enkelt Ateister verkar mest ha vakuum mellan öronen då jag klargjort ett tvåsiffrigt antal gånger att jag är inte intresserad av att fortsätta diskutera!
Ändå fortsätter ni svagbegåvade att skriva! Get a life!
Snacka om att inte bara skjuta sig själv i foten!
Utan även inte se bjälken i ditt eget öga!