Citat:
Ursprungligen postat av
trigganigga
Jag vet att de flesta människor hatar att höra det här, därför att de har blivit hjärntvättade sedan barnsben att tycka synd om förrövarna. Ända sedan andra världskriget har den här hjärntvätten gått på högvarv. Andra världskriget har förklarats vara en kamp mellan det onda och det goda, där det onda besegrades. Denna syn måste ändras om vi européer skall kunna analysera andra världskriget och judefrågan på ett objektivt vis. Sanningen är att det mycket riktigt ligger någonting i den avskydda judefrågan. Förintelsen har använts som ett propagandaverktyg för att legitimera ockupationen och annekteringen av Tyskland, samt folkmordet och våldtäkterna mot den tyska befolkningen. Vi har svalt det med hull och hår. Många européer är numer övertygade om de vitas ondska och judarnas oskuld.
Judarna får man inte kritisera. Men det är ingen naturlag, de har ju skaffat en strategisk position.
Hatar judarna andra, eller älskar de bara sig och sina? Gör de verkligen fel eller är det vi andra som inte gör rätt.
Judarna är en familj, en kult om så vill. Vi svenskar kan inte ens enas om en krognota. Vi bråkar inom könen, mellan könen, med varandra och andra folkgrupper hit och dit. Vi gör allt utom rätt.
Man ska inte skylla allt på judarna. De har följt ett system under väldigt lång tid och deras system har lett till att de fått mer inflytande.
Ska vi gnälla som socialfall eller är kanske dags att 'starta eget?' Vi borde ansluta oss till gruppen Svenskar och inte var man för sig själv som det är nu.
Vi blir omsprungna av alla, t.om muslimska neandertalare för att vi har förlorat förmågan att sammarbeta och tänka på varandra.
Hitta hem igen gott folk.
Titta inte på vad andra gör, vad gör Du?