Citat:
Ursprungligen postat av
guldgruvan
Gullet får inte ligga. Sök terapi så kanske du får ligga någon gång. Eller är du för upptagen med slänga ur dig bittra visor på Flashback? Kanske lika bra, du ser ju ändå ingen skillnad på barn och kvinnor så det kanske är lika bra att din svans pekar neråt.
Du projicerar. Jag säger bara sanningen, jag är inte det minsta bitter. Jag frodas i vilket system som helst, ett svenskt sådant eller muslimskt. Jag har inget emot att konvertera när muslimerna tar över.
Försöker bara rädda så många människor som möjligt innan det ounvikliga sker, dvs att muslimer tar över och mördar den inhemska befolkningen.
Lösningen är den här: Ta ifrån kvinnors rösträtt och stoppa idiotin. Eller fortsätt samhället med samma mjäkiga och fjolliga män som du själv och låt Muhammed ta rättigheterna ifrån kvinnorna och vi lever sedan i ett muslimskt land.
Det finns inget sätt kvinnor får behålla sina rättigheter på. Antingen gör svensken det eller Muhammed. Välj. Genom att inte välja så har du gjort ett val för då kommer Muhammed göra det.
Du är ett praktexempel på allt som är fel på Sverige. En svag, mjäkig, beta male. En som tänker som en kvinna. Du är en skam för dina förfäder.