Citat:
Ursprungligen postat av
Tjopptjopp90
Det hade räckt med att HA skickade in säg 3 gubbar i Mölnlycke under en vecka så hade detta varit löst
435 är skitungar.
Han som dog i en bilolycka i Landvetter för någon månad sen tillhörde kärnan i 435.
Jag såg honom i centrum i våras springa runt med en whiskeyflaska och var inne på Coop i Mölnlycke och snattade godis.
Det är på den nivån 435 ligger.
HA löser detta på en pissepaus.
Det har du rätt i den gossen är bror med en av den från Bandidos mc som åkte fast med knark gömman i Mölnlycke. Hans bro är Prospect i Bmc Göteborg.
Men tydligen så är han och hans tönt gäng som är i livet i dag kapabla till att skämma ut fullvärdiga HA medlemmar så att dom ligger på sjukhuset och Chippar efter andan så rädda och förnedrade dom tydligen blev. Dessa änglar oavsätt om dom är Guld eller Rost så har dom tappat blod och kommer att göra det igen.
Det är kött och blod dom alla andra.
Hans bror som gick bort i bilolyckan heter
Sebastian.W och hans andra bror som som åkte fast med ett annat parti ful tjack i samma härva är med en av dom styrande i det lokala Mölnlycke gänget.