Citat:
Ursprungligen postat av
volvo 240
Eftersom jag inte ser sedan 2012 och då kollade nya gladiatorerna om och om igen så minns jag väldigt bra ur de såg ut då Alltså Kollade massa innan synen försvann. Athena som ju är den absolut snyggaste gladiatorn, hur ser hon ut med typ normalsmink och inte tvsmink? Trodde faktiskt att det var antingen Amazon eller Athena som förstorat brösten sedan 2012. Spirit är ju inte med längre. Men tack för ditt svar..
Amazon är fortfarande snygg, men eftersom hon är 40 år idag så behövs en del smink.
Athena ser ut såhär till vardags:
https://static.metro.se/683/225/a001_NormalHires-LARGE.jpg och du kan se henne i de nya programmen av lyxfällan där hon hjälper till att reda ut folks ekonomier.
Det är möjligt att Amazon kan ha gjort något med brösten, alla fall om hon fortfarande tävlar i bodyfitnes. För i sådana fall måste hon ligga på en låg nivå kroppsfett och då "försvinner" brösten till viss del.