ALTERNATIV FÖR SVERIGES POLITIK ÄR EN BEDRÄGLIG BLUFF!
Alternativ för Sverige är en samling hycklande karriärister som driver en populär fråga de vet ger en snabb och enkel biljett till makt och pengar. Partisekreterare Jessica Ohlson hjälper i sitt yrke tom. asylturister i Nyköping på pappans advokatbyrå. I minst 17 asylärenden har hon företrätt invandrare. ASF med Kasselstrand, Ahl, Hahne mfl. VET att de aldrig någonsin på denna jord kommer att få folkmordspartiet Moderaterna, KD, Centern eller ens det kontrollerade oppositionspartiet Sverigedemokraterna med på sin radikala återvandringspolitik. De får ALDRIG de 51 % de behöver för att skicka folk hem. Deras invandrarpolitik/ lösning är därför bara en komplett bluff som låter bra på torgmöten, men långt från den reella makten. Det parlamentariska systemet i Sverige gör att landet är döende och vi kommer snart att vara i minoritet. Malmöborna är det redan.
Så snart muslimer i Sverige vuxit sig tillräckligt stora som grupp och går ihop och startar eget (antisvenskt)parti kommer svenskarna att bli alltmer irrelevanta och marginaliserade. Genom att rösta om och om igen på de etablerade partierna för etnisk svensk rensning har svenskarna irreparabelt skadat sitt land. Det nya Sverige kommer i framtiden att styras av svenskhatande folk med utomeuropeisk bakgrund, eftersom de kommer att ha röstmajoriteten. Ingenting inom det nuvarande parlamentariska systemet kan förhindra denna process.
Du kan som ekonomisk turist köpa juridisk hjälp i kontakterna med Migrationsverket av Alternativ För Sveriges egen Jessica Ohlson i Nyköping!
https://www.expressen.se/nyheter/var-for-extrem-for-sd--hjalper-nu-flyktingar/