• 1
  • 2
2015-02-27, 07:25
  #13
Medlem
Citat:
Ursprungligen postat av wt7
cbdolja.com köpte jag på, går även få det för halva priset om man går med på att höra av sig om hur oljan fungerar för dig


Tack för tipset
Citera
2015-02-27, 09:51
  #14
Medlem
ovemolss avatar
Citat:
Ursprungligen postat av wt7
cbdolja.com köpte jag på, går även få det för halva priset om man går med på att höra av sig om hur oljan fungerar för dig
Hoppas sedan att det inte är Socialstyrelsen självt som på detta vis subventionerar oljan för att få ta hand om förstahandsinformationen till att i omvänd ordning skapa statistiska bevis för sin sjuka ide' om fragileX.
Citera
2015-02-28, 21:33
  #15
Bannlyst
Citat:
Ursprungligen postat av ovemols
Hoppas TS är klok nog att följa detta insiktsfulla råd och väljer att själv ta ansvar för sitt liv innan statens och kapitalets intressen tar över det helt.
det finns en poäng med att lägga fram sanningen för "deprimerade" människor. man måste se sanningen i vitögat innan man uttalar sig om att "det går inte för jag mår dåligt.
Citera
2018-04-11, 20:24
  #16
Medlem
FETochFULs avatar
Finns det någon här på forumet som har diagnosen och testat cbd-olja ?
Funderar att testa men vill gärna höra från någon annan. Blir väldigt nojig på grönt medans brunt fungerar bättre, har väl hänt någongång att man blir nojig på de med men inte lika mkt som på grönt.
Citera
2018-06-10, 22:44
  #17
Medlem
FETochFULs avatar
Hallå
Citera
  • 1
  • 2

Skapa ett konto eller logga in för att kommentera

Du måste vara medlem för att kunna kommentera

Skapa ett konto

Det är enkelt att registrera ett nytt konto

Bli medlem

Logga in

Har du redan ett konto? Logga in här

Logga in