Citat:
Ursprungligen postat av
pausfagel
Har fått samma intryck av situationen, verkar mer vara T som varit den stökiga medan J varit relativt lugn, i alla fall jämfört med T.
Absolut, tror hon har stora problem med folk som inte tycker precis som henne och när hon kommer på kant med någon så gör hon allt för att svartmåla dom. Stod det inte i FUP att hon påstått på Facebook för länge sedan att Joel misshandlat henne och barnen? Vid ett sådant tillfälle så hade Joels mamma frågat henne om detta var sant och så drog hon hacker-valsen.
Såå ja, Joel har nog haft ett rent helvete tillsammans med denne människa. JimmyBoy kommer antagligen gå samma öde till mötes den dagen deras giftemål börjar knaka i fogarna, om det nu kommer göra det vill säga.