Citat:
Ursprungligen postat av
kiss74
Ja, du svarar ju i frågan. Om du äter äcklig mat och det smakar bra. Kan det vara en rolig upplevelse?
Dumfrågor ....
Ja självklart. Man kan bli våldtagen av nån som är äcklig, det kan var skönt, och det kan vara en kul grej. Allt kring sex behöver inte vara så hysteriskt.
Citat:
Ursprungligen postat av
Krystalwhite
Det är rätt uppenbart att du är en störd man som skriver det här, och jag hoppas verkligen polisen får tag i dig och spärrar in dig innan du ger dig på en kvinna, om du inte redan har gjort det. Ditt vidriga äckel.
Här har jag postat en video på mig,
(FB) Kan män finna en 35 åring attraktivare än en yngre tjej? Händer det? jag kan göra en video om våldtäkt senare ikväll.
Citat:
Ursprungligen postat av
kiss74
Vad har average våldtäkt med saken att göra? Du påstår ju att sex alltid är skönt för kvinnor. Ändå smusslar du in massa undantag och regler.
Om tvång funkar bättre så får de väl se till att bli tvingad. Ska de bestämma över alla andra kvinnor?
Tänk om en del kvinnor bara kan ha sex med babbar, betyder det att du måste rätta dig efter det?
1) Det är bara för att ni drar upp extrema exempel. Om vi håller oss till det som är normal-fallet alltså nån som blir påsatt på fyllan, nån som testar flera killar och ångrar sig, lite tafs på en krog, såna saker. Det är inget att bråka om right?
2) Men det är inte okay för kvinnor att säga det. Titta på hur ni reagerar på mig.