Citat:
Ursprungligen postat av
goyimcuck
Bechir Rabani blev mördad av Mossad-agenter (Säpo) med medel som orsakar hjärtinfarkt. Samtidigt har man säkerligen injicerat preparat som kanske anabola eller andra droger i hans kropp för att smutskasta honom efter hans död så folk inte tar Bechir Rabani på allvar.
Bechri Rabani var fullt frisk och ser inte alls ut att ha gått på några droger. Knappast anabola heller. Så stor var han inte.
Jag utgår från att en obduktion kommer genomföras nu när den avlidne var så pass ung.
Det har pratats om hjärtinfarkt, men en "riktig" sådan sker av stoppat blodflöde till hjärtat när hjärtats blodkärl är förträngda vilket är en långvarig inflammatorisk process i kärlen som orsakat av tex åldersförkalkningar, rökning, dålig kost etc. alltså inte så troligt i detta fallet.
Skulle hjärtstilleståndet orsakats av ett gift, som rubbar de elektriska impulserna i hjärtats muskelfibrer och stör funktioner så hjärtat inte längre kan kontrahera och pumpa blod, borde detta upptäckas relativt enkelt vid en obduktion genom avsaknad av plack och förträngningar i kranskärlen.
Är dödsorsaken naturlig, så är min gissning att det rör sig om en medfödd aneurysm någonstans i aortan. Ovanligt, men det händer personer även i ung ålder.