Citat:
Ursprungligen postat av
Orobanche
Och i vilket program är hon känd i? Jag kollade på nätet och känner inte igen hennes utseende. Alltså nu har jag aldrig lyssnat på P3 utan enbart P4 och väldigt sällan på P1 och aldrig på P2.
Så i vilken kanal huserar den här lilla damen?
Som redan nämn - Morgonnpasset i P3. Kan sammanfattas med snusande, lönnfet, manhaftig till sättet, värmländska, feminist och en sådan som ser sig själv som ett offer och tycker synd om sig själv. Brukar gnälla om att hon aldrig träffar någon karl, vilket nog kan ha att göra med att hennes krav lär vara ungefär Johnny Depp - när hon själv både till sättet, åsikter, oklyftighet, och utseende nätt och jämnt skulle få jobba på lagret på Ica - om det inte vore för jobbet på radio... Dessutom bästa kompis med Kakan Hermansson och våldtäkts-Soran.
Kan tänka mig att hon lär bröla och stöka rätt friskt på fyllan - inte en sån man vill bjuda hem och visa upp för föräldrarna, om vi säger så