Citat:
Ursprungligen postat av
intermittentexplosivitet
Ja, persiska. Oj vad det kommer skrivas i media om detta, spaltmeter: "Riksdagsledamot och flickvän våldtäktshotade av afghaner".
Ha, ha! Exakt.
Och när det nu går upp för svensken att de "stackars baaarnen" var och är vidriga jordens avskum no good for nothin´- vad kommer hända? Ingenting, Svensson lever kvar i sin Facebookbubbla, röstar 7-klöver och skriver in onsdag kl 13 i kalendern när den nye värdegrundssamordnaren på jobbet ska introduceras.
Fy fan, vi förtjänar faktiskt inget annat än att gå under, som folk, nation och kultur. Det är lite roligt med rysskräcken i det här landet, hur man tackade ner till hundratals jobb på Gotland etc, etc. Det enda som skulle kunna stoppa befolkningsutbytespolitiken och rädda "Sverige" som ett socio-kulturellt fenomen är just en rysk ockupation. Tyvärr är sannolikheten för en sådan lika med noll. Vad ska Putin ha världens Socialkontor och avstjälpningsplats för jordens avskum till???