Citat:
Ursprungligen postat av
Gaupe
Fast nu är det där med att pappan skulle utnyttjat barnet något som psykosmorsan kommit med i ett senare skede så det ska man nog ta det lite lugnt med.
...eller så har hon till slut lyckats lägga ihop 1+1 och fått det till 2.
Han hade ju för sjutton mobilen med i sängen, med en porrfilm som han kompade till med samlaget med frun...han runkade i tid och otid på alla möjliga platser i hemmet...det visste hon om.
Tror du att han satt ensam i natten och runkade med flickebarnet liggandes bredvid på databordet och var en exemplarisk farsa?
Varför tror du att så många av FH:s frågor handlade om slemsugen till babyns näsa, var babyn låg när han tog upp henne efter att ha hört konstiga andningsljud (barnvagnen stod i hallen), babynästet är "borttappat" osv....Tänk till lite..!