Jag ska knalla ner till Västerås tingsrätt och hämta ut fup:en på sommarstugemordet.. Kostar 120:- att få ut den på USB-sticka. Problemet är bara att jag sitter på en dator som inte tillåter minifil.org så jag kan inte ladda upp dokumentet via den sidan. Behöver förslag på andra liknande sidor jag kan pröva att använda mig av.
Funkar inte heller får väl åka hem till föräldrarna och ladda upp det via deras dator. Dock kan det komma att dröja tills imorgon onsdag innan jag har tid till att göra detta.
Har iaf mailat Västmanlands Tingsrätt och sekretessundersökningen är klar så FUP:en är nu tillgänglig!
Jag har begärt ut fupen ang 42-åriga kvinnan och Arbogamorden. Dock bor jag inte i Västmanland utan får den skickad till mig på dvd. Klart värt 120 kr. Har ingen annan lagt upp den när jag får hem dvd:n så lägger jag upp den på minfil.
Det ska vara det sista. Uppladdat på bekostnad av en sur sambo. Fram med popcornen flashback för nu ska det läsas natten lång!
Tackar ödmjukast för alla protokoll du lagt upp och hälsa din sambo att du har gjort många glada här när du tagit dig tid och lagt upp det du har gjort.
Nu är fråga bara vilket av alla protokoll man skall börja med.