Kände mig gammal som satt och skrev provet som 25+ tillsammans med alla "småbarn", inget ont menat förstås!
Det var flera år sedan jag skrev det sist - när jag själv gick i gymnasiet - men kände mig faktiskt rätt nöjd med att inte misslyckats HELT. Fast jämför jag mig själv med er andra här så är det inget att skryta med.
Någon annan som känner sig väldigt inspirerad inför nästa provtillfälle? Kände att jag fick riktigt bra koll på var jag behöver vässa på mina kunskaper. Det känns inte heller helt omöjligt att höja resultatet till nästa gång. Det var också skönt att för en gångs skull inte vara nervös och få en god natts sömn kvällen innan. Något jag aldrig lyckades med när jag gick i gymnasiet.
Kom igen nu! Låt oss bli inspirerade och samla energi för att lägga upp en bra plan till i höst. Det här kommer gå riktigt bra