TRÄFFANDE CITAT OM SVENSKOR:
Citat:
My fiance is a beautiful Polish blonde from London. Feminine, traditionally raised, Catholic (I am Evangelical) and a virgin (mid 20s). Intelligent (IQ 140), educated and sophisticated. There is just no way in h*ll trashy, spoiled, feminazi Scandinavian girls can compete. Worse, to top it all, these Scandinavian refugee-welcome sluts, sleep with every man in the world, and constantly vote for vile, de facto unlimited Muslim men mass-immigration to Scandinavia, making them some of the worst traitors to their nations ever recorded in the history of mankind.
I really feel sorry for any Scandinavian man ending up with these manly, mother/wife from h*ell train wrecks.
For some bizarre reason Scandinavian girls can't see it themselves, and they are so brainwashed that they truly believe foreign men see them as 'independent' "girl-power girls, 'secure in their sexuality', free from 'patriarchal oppression' regarding their non-existent skills as mothers and wives, their utter laziness and inability of taking responsibility for their own stupid decisions is camouflaged as "sharing responsibility' with the man, that they are great in 'exploring' their bodies and sexuality in a non-judgmental way, when they sleep around more than a traditional prostitute in classical world, etc, etc.
They are so deluded that it is mental.
-
Is Romance Dead in Sweden? (tack svenskor för att ni har gjort så att det inte finns något skäl för svenska killar/män att vara romantiska mot er - ni har er själva att skylla för det, så kom inte med ert "man shaming"-snack om att vi ska "man up", vi tänker inte "man up" eller bli romantiska mot efterblivna pk-fittor libtards till feministiska mångkulturalistiska bitchiga blatte- och negerälskande- knullade, och svennehorande (sexuellt och politiskt och socialt, har svårt att se hur någon svensk tjej/kvinna inte skulle vara så här - då är de OSVENSKA eller AVVIKANDE från hur svenskor i majoriteten av fall är i så fall, som Johanna Hagberg och Paulina Forslund, men nationella och anti-feministiska och trevliga och intelligenta tjejer/kvinnor är då fan inte normen för svenska tjejer/kvinnor) patrask som ni är.
Tål ni svenskor inte sanningen? Är ni inte "stolta" över er själva? Varför accepterar ni inte bara det här, utan måste komma med undanflykter, ursäkter, och komma med personliga attacker då era beteenden och sympatier korrekt - ni svenskor själva - beskrivs? Skäms ni över er själva? Ni-ni-ni skäms väl inte? Ni skäms alltså inte över att ni sunkit ner till att bli feministiska svennehoror som är manshatande när det gäller världens bästa män och madrasser när det gäller blattar och negrer? För man tycker att ni borde banka er på bröstet och erkänna det gladeligen om ni nu är så stolta och frigjorda, SÅ VARFÖR GÖR NI INTE DET?
Ni är tydligen oförmögna att se eller ovilliga att erkänna verkligheten som den ser ut för er själva, då det/den ställer er i dålig dager, och så kan ju inte svenskor ha det, de måste framställa svenska killar/män i dålig dager och sig själva i god dager - även fast verkligheten är den motsatta att det är ni som beter er dåligt, sexistiskt, diskriminerande, respektlöst utan anledning för det mot svenska killar/män som inte förtjänar det utan förtjänar respekt och att det är ni som är onda och svinaktiga och att det är ni som borde och behöver ändra på er, verkligheten i Sverige för svenska killar/män talar sitt klara språk och det är tydligt att ni skyller på oss för de problem ni själva skapat, och fortsätter vara med och skapa och bibehålla med era förrädiska sympatier och förkastliga, okvinnliga och oärbara beteende!
Aww verkligheten är dum mot svenska tjejer/kvinnor. *trösta* Pröva vara på ett sätt som gör att t.o.m. prostituerade (det är vanligt att svenska prostituerade anger "endast nordiska gentlemän" och att de är negativa till tredje världen-invandring och killar och män därifrån - då de bara ser dom som horor och de inte blir respekterade. Alltså: DEN TYPISKA VANLIGA SVENSKA TJEJEN OCH SVENSKA KVINNAN ÄR *PRECIS TVÄRTOM* från hur svenska prostituerade typiskt är: de VILL bli sedda som och tagna som horor av blattesvin och negersvin och inte respekterade som något annat) med nån uns av av moral och kontakt med verkligheten kvar - istället för att se världen med politiskt korrekta skygglappar (=svenskor) och agera som blinda och oförstående mot allt annat som inte passar in i deras snäva synfält och tankesätt - skäms å era vägnar.
Så här bemötte en svenska det (surprise surprise):
Citat:
You are one sad little person without a life haha
Svar:
Citat:
Thanks for displaying how tragic, delusional and undesirable you broken Swedish feminazis are. I can't remember any foreign man saying anything positive about you Swedish girls, except for being blonde and extremely easy to have sex with. Enjoy that reputation. Dyke. [ja, det ryktet är "SVENNEHORA"!]
Citat:
Ursprungligen postat av
empoisonne
Gäsp. Dessa ändlösa psykosartade litanior. Att du orkar.
Varför i hela friden ska jag flytta [till Mellanönstern eller Afrika]? Jag trivs fint här. 
Det här var efter empoisonne sagt att hon är en rasförrädare och att hon vill göra om Sverige till ett Muslimskt Mellanönstern- och Subsahariskt Afrikanskt land. Jag svarade att hon är typisk för hurdana svenskor är och frågade varför svenskor inte flyttar till Mellanönstern och Afrika då.
"Varför i hela friden ska jag flytta? Jag trivs fint här.
" blev svaret.
GODDAG YXSKAFT, STÖRDA SVENNEHORA!
Ni är så korkade och patetiska så ni är både pinsamma och man skrattar åt er. Svaret från er blir alltid hjärndöda omogna fjortis-repliker i stil med "skaffa ett liv", "du är sjuk i huvudet" - även fast dessa svenskor inte är 14-åringar utan ska vara/föreställa vuxna tänkande människor, men svenskor är helt enkelt eviga feministiska fjortisar mentalt och ansvarsmässigt (alltså: noll, bara känslostyrda sliddjur) hela livet igenom. Tack för att ni bekräftar den här bilden om och om igen i tråden här! Tack för att ni fortsätter bevisa mina poänger om svenskor med varje inlägg ni postar.
Svenskor (storhetsvansinne & överlägsen attityd utan att ha något att visa för det, dvs. dålig attityd, men i deras huvuden tror de att de är och att detta utmärkande karaktärsdrag hos dem är "tufft", "självständigt", "smart", "modernt" och att det är den typen av tjej/kvinna de är - svenskor måste intala sig detta och bedriva den här formen av självbedrägeri och hysteriskt attackera alla som påvisar motsatsen för att hon kan inte leva med sig själv som hon egentligen är, det är därför psykisk ohälsa hos svenskor är skyhög, om nu feminismen (utplåning och utrotning av kvinnligheten, familjen, och rasen) och mångkulturen (rasblandning) och kulturmarxism (judisk politisk korrekthet för icke-judar - vilket är vad feminismen och "mångkultur" (enbart i och för icke-judiska länder, medan Israel är en etnostat) är också, de är alla en del av detta, denna "söndra och härska"-plan, om att utrota den vita människan på jordklotet genom bastardiseringen (rasblandningen) av den vita rasen till en
Eurasiatisk-Negroid blandras - att vita killar/män ska blanda ut sina gener med asiatiskor, och vita tjejer/män ska blanda ut sina gener med negrer, och så är vita utdöda och deras ättlingar är korkade docila bruna slavmänniskor, då har juden vunnit och kan härska på planeten över dessa) funkat för dom som substitut för "det hemska svenska patriarkatet" (för 1000 år sen på vikingatiden var svenskor redan då jämställda - inte lika, men lika värda, dock kom detta med skyldigheter och plikter och inte nån jävla anarki och leka rövare mot sitt egna folks killar/män och förstöra landet och missbruka dessa friheter och rättigheter för svenska tjejer/kvinnor vilket är vad ni gör nu, och självklart mår svenskor/man psykisk dåligt av att bete sig som skit och detta mot sina landsmän och förstöra sitt eget samhälle HELT UTAN ANLEDNING -
ALL FOR NOTHING, förrädare och svikare mår dåligt av sitt svek och förräderi i sitt samvete och hjärta - om nu svenskor har kvar något sådant!) och ett homogent Sverige hade deras psykiska hälsa varit strålande, de har bara en "tuff" feministisk front de visar för omvärlden men ensamma på kvällarna är de miserabla och vrak och otroligt deprimerande att umgås med på tu man hand, pröva dejta några svenskor så vet du att du måste försöka få upp hennes självförtroende och vara hennes jäkla psykolog bara för hon snöat in på att vara en feministisk bimbo-fjortis-bitch sen sex års ålder när hon började skolan) svarar alla på samma sätt på sanningsenlig kritik om dem - precis som empoisonne, Vitapumps, Bullfetta och resten här - exempel på detta finns postat ovan.