Citat:
Ursprungligen postat av
ReclaimYourMind
Men du fattar väl att hon är hjärntvättad sedan barnsben? Hon har inte varit medveten utan på riktigt trott att hon gör bra saker och att hon är en god människa. Hon är ett offer för PK-sjukan som skapats av media och eliten med flera.
Om det är så är det tragiskt, men någon form av självständigt tänkande bör det finnas där.
Speciellt efter saker som Köln, de många kniv och yxattacker som skett i Tyskland och de tusentals andra brott dessa håller på med.
Någonstans så måste det börja gnaga en tanke på att
"faan vad är det för jävla galningar vi släppt in". Men risken är väl att hon var helt hjärntvättad och föräldrarna verkar inte vilja inse sin egen skuld i detta, de har i stort sett matat sitt barn till vilda djur, de borde ta livet av sig själva, istället arbetar de vidare på att flera ska fara illa.
Och såna som de arbetar i EU. Vidrigt är bara förnamnet.
Inte konstigt att folk inte bryr sig eller tycker det är rätt åt de. Att gräva en grop åt andra som sagt.
Lite som han idioten Behrang Miri som undrade varför folk inte var upprörda över att några psykopatiska somaliska gangsters fick smaka på sin egen medicin i ett dubbelmord häromdagen.
Folk är väl snarast mer lättade av att två riktigt dåliga människor dött.
Samma sak här, folk som förstör samhället går bort, inget man firar men inte heller något man fäller en tår över.