Citat:
Ursprungligen postat av
seeeg321
Fortfarande värdelösa när det kommer till styrka, en av anledningarna till att de aldrig lyckats i lagsport genom historian.
Lagsport har ingenting med att Kina är militärt allierad med Ryssland, Iran och Nordkorea. (det sista är inget att hänga i julgranen)
Visste inte att du ville se ett krig med Ryssland.
Citat:
Ursprungligen postat av
seeeg321
stoppa Kinesiska produkter från USA och EU och svält ihjäl 1,4 miljarder människor.
Och du är ett lågkreatur som inte kan någonting om vad som sker utanför ditt fönster jag börjar ärligt talat ledsna på hur totalt okunnig du är när du pratar om andra länder, Kina är det
ända landet i världen som klarar av att vara 100% självförsörjande, Kinas största handelspartner är EU, USA styr inte över EU sedan så kan Kina om de måste slå över till att vara helt självförsörjande, klarade de av det vid minst ett tillfälle tidigare så kan de göra det mycket lättare idag när de slipper sprida information via hästrygg.