Citat:
Ursprungligen postat av
0rganet
de är väl uppe i 13 st nu?
Så om du bara radar upp bevisen för att de är mytomaner då den enda jag sett in denna tråd och på nätet är den att med porrstjärnan och att hon lanserat en online butik fast hon redan sålt sakerna innan.
Bevisen borde vara massor då du nu ska bevisa "mytomani" för 13 st kvinnor.
P.S Lycka till D.S
Förklara hur ingen har anklagat Trump för detta innan? Mannen har varit känd sedan 80-talet, men ingen har sagt ett ord förrän nu, såhär kort innan valet. Efter att en skandalvideo med honom släppts, när han endast talar om detta på ett förvisso obskyrt vis.
Detta hade likaväl kunnat ha spridits under hans tid i The Apprentice, men icke. De gör det nu för att skada honom politiskt, vilket bevisar att det här handlar om människor som ljuger eller överdriver, finns ingen annan anledning till att detta kommer från alla dessa 13 kvinnor just nu. Det hade inte förvånat mig om Clinton betalat dem, hon har ju betalat folk för att göra ett och annat under Trumps tal.