Kul att det blev vad ni hade hoppats på.
Vadå hänger upp sig på bröst! Om tom du gör det är det väl inte konstigt att en överhängande majoritet anonyma killar gör det?

det är ett av våra kollektivt största intressen.
Förstår inte varför folk ska hänga upp sig på hur folk spenderar sin fritid. Man kan alltid trösta sig med att de som är så inte får uppleva sådana saker och ständigt känner press över hur de uppfattas av folk de egentligen inte gillar.
Redline: var en duktig vovve och gå och skäll i någon annan tråd. Passa på att anordna någon parmiddag där du kan snacka om hur värdefull du är på jobbet också innan du och din medium-attraktiva partner går och lägger er utan att ha sex. Du har starka åsikter och dåliga/inga argument vilket är en dålig kombo.
Och nej, jag har aldrig tagit några psykoaktiva kemikalier så det fungerar dåligt att avfärda mig med att du minsann är en bättre oknarkande människa. Jag är rätt säker på att jag är bättre utbildad, har sjysstare hus, bättre bil, snyggare partner, mer pengar på banken och allt som sådana som du eftersträvar. Är det inte tråkigt att aktivt försöka bli/uppfattas som den där jävla släktingen som man inte pallar snacka med för att de sitter och dömer en?