Citat:
Ursprungligen postat av
Oh-be-wan
Föräldrainkompetent är att skilja sig från sitt barns pappa och därefter ta ett svin till farsa. Hur jag blev vaggad? Du borde få ditt huvud inslaget av stenar.
Vad f-n vet du? Det var kanske Ingrids fd pojkvän som ville separera? Eller så var de kanske helt överens om det. En del par växer ifrån varandra men det har du nog lite svårt att ta till dig. Det där med att växa alltså.
Varför skulle hon ta ett svin till farsa? Blev du tillfrågad eller? Förmodligen inte. Ingrid hade redan en far och var helt nöjd med honom. Om du så tjatade i evighet skulle hon aldrig ens anlita dig till att rasta gråsuggorna i källaren. Du är totalt onödig och värdelös och dina patetiska inlägg här formligen sprutar av alla dina bokstavsåkommor. De enda som saknas är I och Q. Trist ditt meningslösa vrak.
På tal om familj. Vad gav du din mor idag? Nähä, inte ett skit i år igen. Så förvånad jag blir. Kör du fortfarande med att hon redan har fått bananer av sin skötare?