Citat:
Ursprungligen postat av
sonicguide
Som jag skrivit tidigare tror jag att AB fått nys om att allt kanske inte var så svart och vitt som det såg ut att vara i början. Mobbningen måste fördömas oavsett och förnedrande bilder/videos på nätet likaså.
Det spelar förmodligen ingen roll vad som kommer komma fram, som en dåre kommer du fortfarande anse att AB vinklat historien på rätt sätt och tycker att orsaken går att förklara med ordet mobbing!
Sen att det inte alls ligger till så spelar mindre roll, Mobbing har kommit från media och det är din förklaring till att ett barn har mördats! Att hänga ut BO så som Aftonbladet idag gjort är skamligt.
Du med dina gelikar borde sannerligen skämmas att sitta försvara ett planerat mord fyfaan!
Att bara dra in saker som bilder/filmer på ett jävla nät som försvar för att dra in kniv i folk får mig att spy! jävla apa!